Bük ve 4* hotelu propojeném s lázněmi včetně polopenze, wellness a služeb

Termín:
Délka: 5 dnů (Středa - Neděle)
Doprava: Vlastní doprava
Typ stravy: polopenze
Typ zájezdu: Wellness
Cena od: 7 390 Kč

Hunguest Hotel Répce GOLD **** stojí v lázeňském městě Bük (Praha 432 km Brno 245 km), na úpatí rakouských Alp a nabízí svým hostům nadstandardní ubytování a služby. Toužíte po pohodlí a relaxaci? Vydejte se právě sem.

DŮLEŽITÉ: Možnost nástupu na pobyt je možný kterýkoli den i mimo předvolené termíny. Volbu jiného termínu sdělte do poznámky při rezervaci nebo poptejte na našem online chatu či na naší zákaznické lince, případně na emailové adrese. 

SEZÓNA A v termínu: 1. 1. 2018 - 1. 9. 2018 - 2 noci: 3.590 Kč; pobyt na 3 noci v týdnu: 4.790 Kč, pobyt na 3 noci o víkendu: 5490 kč; pobyt na 4 noci v týdnu: 6.690 Kč, pobyt na 4 noci o víkendu: 7390 Kč

Ceny jsou uvedeny za dospělou osobu při obsazení pokoje 2 dospělými osobami. 2 děti do 2,99let zdarma. Ostatní ceny pro děti uvedeny níže.

Ubytování v Hunguest Hotelu Répce GOLD ****, polopenze po celou dobu pobytu, snídaně formou bufetu (7:00 - 10:00 hodin), večeře formou bufetu (17:30 - 20:30 hodin), vstup do hotelového wellness (NE - ČT 7:00 - 22:00 hodin, PÁ - SO 7:00 - 23:00), vnitřní bazén, Horká koupel, Vířivka, Finská a infra sauna, Parní kabina, neomezený vstup do termálních lázní Bük (pouze do I. zóny), účast na sportovních programech, vstup do fitness, zdarma stolní fotbálek, zapůjčení županu (i dětská velikost), parkování a WiFi zdarma
pobytovou taxu (nad 18let) - 1,70 € / os. / noc,deposit na vstup do termálních lázní, příplatek za rodinný pokoj

Dětské ceny: 

SEZÓNA A +B v termínu: 1. 1. 2018 - 1. 9. 2018 -  dítě: 3 - 5,99let - 550 Kč / noc, dítě: 6 - 11,99 let - 990 Kč / noc, 12let a starší 1290 Kč / noc
 

Hunguest Hotel Répce GOLD **** stojí v lázeňském městě Bük (Praha 432 km Brno 245 km),  na úpatí rakouských Alp a nabízí svým hostům nadstandardní ubytování a služby. Toužíte po pohodlí a relaxaci? Vydejte se právě sem.

Jeden z nejoblíbenějších maďarských hotelů. Hotel je propojen vyhřívaným koridorem s budovou termálních lázní. Lázně Bük patří k nejlepším a nejnavštěvovanějším lázním Evropy.

Čeká vás ubytování v nekuřáckých pokojích se sprchou nebo vanou, většina pokojů má také balkón. Po celou dobu pobytu si vychutnáte snídaně a večeře formou bufetu. V hotelové restauraci se zaměřují na maďarskou i mezinárodní kuchyni, vybere si tedy opravdu každý.

Velkou předností hotelu je chodba, která jej přímo propojuje s termálními lázněmi Bük. Můžete se proto už na pokoji obléct do županu a vyrazit si užívat léčivou vodu a osvěžující procedury. V ceně balíčku máte vstup do první ze tří zón lázní.

Areál lázní nabízí:

  • celkem 33 bazénů o ploše přes 5 200 m²,
  • léčivou termální vodu o teplotě 32 - 38 °C,
  • dětský bazén, brouzdaliště a bazén s atrakcemi,
  • Saunový svět s parní lázní, infra, finskou, aromatickou i venkovní saunou,
  • léčivé procedury jako hydroterapie, elektroterapie, kyslíková terapie apod.

Městečko Bük s lázeňskou čtvrtí Bükfürdő leží na severozápadě Maďarska v těsné blízkosti hranic s Rakouskem. Za návštěvu stojí okolí zámku Szapáry a římsko-katolického kostela sv. Klimenta ze 13. století. Světská památkově chráněná budova zámku stojí na místě bývalého opevněného dvora rodu Büky, kterou v roce 1696 přestavěli na barokní rezidenci. Interiéry nejsou přístupné pro  veřejnost.

Kromě procházek v samotném lázeňském městečku se vydejte na obhlídku tří okolních městeček - Šoproň, Koszeg a Sombathely.

Město Šoproň

Tady můžete navštívit řadu muzeí, prohlédnout si pozoruhodné interiéry historických domů, kostelů a klášterů.

Město Koszeg

Symbolem a dominantou města je jeho hrad, který hrál významnou roli při středověkých bojích s Osmany. Ve městě se nachází i jedno z nejmalebnějších náměstí v Maďarsku. Pokud rádi mlsáte, určitě se podívejte na expozici do Muzea marcipánu.

Město Sombathely 

V minulosti tudy procházela Jantarová stezka. Ale v dnešní architektuře města očekávejte spíše barokní památky - trojlodní katedrála Templom tér a františkánský kostel. Nedaleko města se dochovaly i zbytky antických památek. Za návštěvu stojí Kámonské arboretum, které je největší v celém Maďarsku. Nabízí asi 3000 druhů listnatých i jehličnatých stromů. Kvetou tady dokonce rododendrony.

Za sportem i hudbou

V okolí Büku si přijdete i na sportovní a kulturní vyžití. Ve městě je zbudované golfové hřiště s 18 jamkami. Časté jsou tady i hudební večery pod širým nebem s bohatým programem a množstvím vystupujících skupin a interpretů.

Vybraný termín: 3 .1. - 7. 1. 18 (5 dnů) Vybrat jiný termín
Název
Cena od
 
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
7 390 Kč/osobu
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky
7 390 Kč/osobu