Bük s polopenzí v Hunguest Hotel Répce *** přímo propojeném s lázněmi + dítě zdarma

Termín:
Délka:
Doprava: Vlastní doprava
Typ stravy: polopenze
Typ zájezdu: Wellness
Cena od: 2 990 Kč

Hunguest Hotel Répce *** najdete v klidném prostředí města Bükfürdő, v severní části oblasti země, 47 km od Šoproně a 220 km daleko od Budapešti. Hned vedle lázní Bük, se kterými je hotel přímo propojen vyhřívanou chodbou. Ubytování poskytuje v komfortních pokojích, které jsou vybaveny dle 3* standardu.

DŮLEŽITÉ: Možnost nástupu na pobyt je možný kterýkoli den i mimo předvolené termíny. Volbu jiného termínu sdělte do poznámky při rezervaci nebo poptejte na našem online chatu či na naší zákaznické lince, případně na emailové adrese. 

SEZÓNA A v termínu: 1. 1. 2018 - 14. 6. 2018 - 2 noci: 2.990 Kč; 3 noci v týdnu: 3.990 Kč; pobyt přes víkend: 4.290 kč; 4 noci: 5.490 Kč
SEZÓNA B v termínu:
15. 6. 2018 – 1.9.2018 - 2 noci:  2.990 Kč; 3 noci: 4.490 Kč; 4 noci: 5.990 Kč

Ceny jsou uvedeny za dospělou osobu při obsazení pokoje 2 dospělými osobami. 2 děti do 2,99let zdarma. Ostatní ceny pro děti uvedeny níže.
 

ubytování v hotelu*** Pokoje s možností 1-2 přistýlek s koupelnou se sprchou a WC, mini barem, TV, stravování formou polopenze snídaně a večeře formou bohatého bufetu sestaveného ze sezonních a regionálních produktů s důrazem na zdravou výživu, neomezený vstup do hotelového wellness (bazén, horká koupel, vířivka, sauna, pára), vstup do I. Zóny lázní Bük (počet nocí dané varianty = počet celodenních vstupů do lázní), účast ve sportovních programech, zapůjčení županu, parkování a WiFi v lobby zdarma
Místní poplatek 2 €/osoba/noc, záloha na náramek do wellness 7 € (při odevzdání nepoškozeného náramku bude navrácena), domácí mazlíček 19 €/noc.

Dětské ceny:

SEZÓNA A + B v termínu: 1. 1. 2018 - 1. 9. 2018 - děti 3 - 5,99let - 450 Kč / noc, děti 6 - 11,99 let - 750 Kč / noc, 12let a starší 990 Kč / noc

Dětské ceny:

SEZÓNA A + B v termínu: 1. 1. 2018 - 1. 9. 2018 - děti 3 - 5,99let - 450 Kč / noc, děti 6 - 11,99 let - 750 Kč / noc, 12let a starší 990 Kč / noc

Hunguest Hotel Répce *** najdete v klidném prostředí města Bükfürdő, v severní části oblasti země, 47 km od Šoproně a 220 km daleko od Budapešti. Hned vedle lázní Bük, se kterými je hotel přímo propojen vyhřívanou chodbou. Ubytování poskytuje v komfortních pokojích, které jsou vybaveny dle 3* standardu.


Hotel z prestižního řetězce Hunguest Hotels je velice oblíbený u českých zákazníků, mnoho informací dostanete v hotelu v češtině. Pokoje s možností 1-2 přistýlek s koupelnou se sprchou a WC, mini barem, TV.

Polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu sestaveného ze sezonních a regionálních produktů s důrazem na zdravou výživu. Na vyžádání možnost dietní stravy - bezlepková, bezlaktózová, diabetes apod. V hotelové restauraci okusíte maďarské speciality. K dispozici je bar na osvěžení během dne. V hotelovém wellness centru pak najdete vnitřní plavecký bazén (23 – 25 °C), vířivka, perličková koupel, sauna, solárium i masážní centrum, kde si můžete dopřát různé procedury.

Lázně Bük patří k celosvětově známým lázním a jsou druhé největší v Maďarsku. Najdete zde nespočet plaveckých a zážitkových bazénů a nechybí ani saunový svět a prostory pro relaxaci. V ceně balíčku máte vstup do I. zóny lázní s bazény a léčivou vodou. Můžete si však připlatit i vstup do zážitkových lázní a saunového světa, dohromady za cca 4300 HUF (370 Kč).

  • Areál lázní se rozprostírá na 14 ha a rozloha bazénů přesahuje 5 200 m².
  • V bazénech je léčivá termální voda o teplotě 32 - 38 °C.
  • Vnitřní a vnější bazénový lázeňský komplex má dohromady 33 bazénů.
  • Nechybí dětský bazén, brouzdaliště, bazén s atrakcemi a termální bazény.
  • Ve Světě saun najdete **tepidárium, parní lázně, infra a finskou saunu, aromatickou i venkovní saunu.
  • Dopřejte si lázeňské služby - lékařské vyšetření, hydroterapii, elektroterapii, fyzikální a kyslíkovou terapii.

Termální voda je vhodná například při léčbě poruch pohybového ústrojí a nemocí páteře. Využívá se také jako poúrazová terapie a jako pitná kúra je doporučována v případech překyselení žaludku a zažívacích potížích.

Městečko Bük s lázeňskou čtvrtí Bükfürdő leží na severozápadě Maďarska v těsné blízkosti hranic s Rakouskem. Za návštěvu stojí okolí zámku Szapáry a římsko-katolického kostela sv. Klimenta ze 13. století. Světská památkově chráněná budova zámku stojí na místě bývalého opevněného dvora rodu Büky, kterou v roce 1696 přestavěli na barokní rezidenci. Interiéry nejsou přístupné pro  veřejnost.

Kromě procházek v samotném lázeňském městečku se vydejte na obhlídku tří okolních městeček - Šoproň, Koszeg a Sombathely.

Město Šoproň

Tady můžete navštívit řadu muzeí, prohlédnout si pozoruhodné interiéry historických domů, kostelů a klášterů.

Město Koszeg

Symbolem a dominantou města je jeho hrad, který hrál významnou roli při středověkých bojích s Osmany. Ve městě se nachází i jedno z nejmalebnějších náměstí v Maďarsku. Pokud rádi mlsáte, určitě se podívejte na expozici do Muzea marcipánu.

Město Sombathely 

V minulosti tudy procházela Jantarová stezka. Ale v dnešní architektuře města očekávejte spíše barokní památky - trojlodní katedrála Templom tér a františkánský kostel. Nedaleko města se dochovaly i zbytky antických památek. Za návštěvu stojí Kámonské arboretum, které je největší v celém Maďarsku. Nabízí asi 3000 druhů listnatých i jehličnatých stromů. Kvetou tady dokonce rododendrony.

Za sportem i hudbou

V okolí Büku si přijdete i na sportovní a kulturní vyžití. Ve městě je zbudované golfové hřiště s 18 jamkami. Časté jsou tady i hudební večery pod širým nebem s bohatým programem a množstvím vystupujících skupin a interpretů.