All Inclusive a wellness v hotelu Greenfield hotel golf & Spa

Termín:
Délka:
Doprava: Vlastní doprava
Typ stravy: Soft All Inclusive
Typ zájezdu: Wellness
Cena od: 2 199 Kč

Balíček, který Vám nabízíme je extra třída. Ubytování v luxusních pokojích se stravováním soft all inclusive. Neomezený vstup do hotelového wellness centra a poblíž světoznámých lázní Bükfürdo. Můžete také navštívit 18ti jamkové golfové hřiště. 

Hotel nabízí 207 prostorných dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů vybavených klimatizací, Wi-Fi připojením, satelitní televizí, rádiem, minibarem, trezorem, fénem, župany a ručníky. Hotelové wellness nabízí saunový svět, privátní spa, léčebné procedury, masáže, včetně služeb kadeřníka a manikůry. V hotelu je také k dispozici aerobní sál a konferenční prostory. 

Soft all inclusive formou bufetu, včetně neomezené konzumace minerální vody, džusu, kávy a čaje, k večeři také pivo Dreher a vybraná maďarská vína. Dále je možné využít wellness bar, odpolední ovoce a moučník v Laguna Restaurant, a Piano Bar. 

Bükfürdő je léčebné a relaxační centrum u západních hranic Maďarska. Lázeňský komplex s rozlehlým parkem tvoří 32 bazénů, léčivé lázně, koupaliště, zážitkové lázně, saunový svět, wellness centrum a kemp. Pro rodiče s dětmi komplex nabízí zážitkové a dětské bazény, skluzavky, hřiště a dětský koutek. Milovníci sportu si mohou užít aktivní odpočinek v plaveckém bazénu, na sportovním hřišti a mnoha dalších zábavných programech. 

TIP! Pokud jste v naší nabídce nenašli Vámi požadovaný termín,zvolte si vlastní!

Termín je možné zvolit telefonicky nebo při objednávce uvést do poznámky. Možnost zvolit libovolný počet nocí.

ubytování, soft all inclusive (začíná sladkým momentem a končí bufetovou snídaní), welcome drink, volná konzumace minerální vody, džusy, káva (z automatu), čaj během dne, bufetový oběd (2 polévky, 2 hlavní chody, salát, dezert) a obědový balíček pro zájemce o golf, sladké momenty (káva a dezert odpoledne), večeře formou švédských stolů (2 polévky, 5 hlavních chodů, předkrm, sýry, dezerty, salátový stůl), zdarma točené pivo a víno během večeře a v Piano baru každý den do 22:00., neomezený vstup do wellness na ploše 3500 m2 (venkovní bazén - omezený vstup v zimním období), 2 zdravotní bazény, whirpool, 20m plavecký bazén, dětský bazén, finská sauna, Bio sauna, infra sauna, solná jeskyně, bylinková místnost, turecké lázně, tepidárium a frigidárium - místnost se studenou vodou, fitness centrum, fitness a sportovní programy (cvičení, gymnastika, aerobic, aqua aerobic), internet, župan, fén, slevy na využívání golfového hřistě, parkování
pobytová taxa (1,65 EUR/osoba/noc), cestovní pojištění

Wellness a golfový resort leží v srdci západního maďarského termálního regionu známého pro své horké prameny.  Konkrétně v klidné části města Bük (Praha 432 km Brno 245 km), asi 400m od termálních lázní Bükfürdo. Hotel je obklopen parkem o rozloze 1 000 000 m2 se 7 jezery a 3 km stezek. V parku žije na 100 druhů ptáků. Prostorné pokoje poskytují perfektní pohodlí doprovázené velkou terasou, moderní restaurací s nabídkou soft all inclusive, wellness centrem a osmnácti jamkovým golfovým hřištěm.


V nabídce 2lůžkové pokoje Standart bez možnosti přistýlky, bez balkonu nebo 2lůžkové pokoje Classic s balkonem a přistýlkou, na které je možné ubytovat až 2 děti do 9 let, příp. jedno dítě na 9 let nebo dosp.os. Každý pokoj je vybavený vlastním sociálním zařízením, TV a přístupem na internet.


Hotelové wellness o rozloze až 3500m2. 7 bazénu, 700 m2 vodní plochy, Saunový svět (1000 m2). V léčebném a kosmetickém centru nabízeno přes 80 lékařských, kosmetických a ,,rozmazlovacích,, procedur. Wellness mimo jiné nabízí whirlpool, sportovní bazén, dětský bazén, finskou saunu, bio saunu, infra saunu, solnou jeskyni, bylinkovou komoru, turecké lázně, tepidarium, neomezené využívání fitness studia, volná účast na fitness a sportovních programech a další.


Stravování v den příjezdu se začíná odpolední kávou, čajem a koláčem, v den odjezdu je poslední jídlo oběd. All Inclusive: - uvítací drink - bohatá snídaně - volná konzumace minerální vody, nealko, kávy a čaje během dne. - oběd formou bufetu - na výběr ze 2 druhů polévky, 2 hlavních chodů, salátový bufet, dezert nebo balíček pro golfisty - káva a zákusek odpoledne - výtečná večeře formou bufetu- na výběr ze 2 druhů polévky, 5 hlavních chodů, sýrový a salátový bufet - volná konzumace piva a vína během večeře a v piano baru do 22 hod.

Městečko Bük s lázeňskou čtvrtí Bükfürdő leží na severozápadě Maďarska v těsné blízkosti hranic s Rakouskem. Za návštěvu stojí okolí zámku Szapáry a římsko-katolického kostela sv. Klimenta ze 13. století. Světská památkově chráněná budova zámku stojí na místě bývalého opevněného dvora rodu Büky, kterou v roce 1696 přestavěli na barokní rezidenci. Interiéry nejsou přístupné pro  veřejnost.

Kromě procházek v samotném lázeňském městečku se vydejte na obhlídku tří okolních městeček - Šoproň, Koszeg a Sombathely.

Město Šoproň

Tady můžete navštívit řadu muzeí, prohlédnout si pozoruhodné interiéry historických domů, kostelů a klášterů.

Město Koszeg

Symbolem a dominantou města je jeho hrad, který hrál významnou roli při středověkých bojích s Osmany. Ve městě se nachází i jedno z nejmalebnějších náměstí v Maďarsku. Pokud rádi mlsáte, určitě se podívejte na expozici do Muzea marcipánu.

Město Sombathely 

V minulosti tudy procházela Jantarová stezka. Ale v dnešní architektuře města očekávejte spíše barokní památky - trojlodní katedrála Templom tér a františkánský kostel. Nedaleko města se dochovaly i zbytky antických památek. Za návštěvu stojí Kámonské arboretum, které je největší v celém Maďarsku. Nabízí asi 3000 druhů listnatých i jehličnatých stromů. Kvetou tady dokonce rododendrony.

Za sportem i hudbou

V okolí Büku si přijdete i na sportovní a kulturní vyžití. Ve městě je zbudované golfové hřiště s 18 jamkami. Časté jsou tady i hudební večery pod širým nebem s bohatým programem a množstvím vystupujících skupin a interpretů.