All Inclusive a wellness v hotelu Greenfield hotel golf & Spa

Termín:
Délka: 3 dny (Pátek - Neděle)
Doprava: Vlastní doprava
Odjezdová místa:
Typ zájezdu:
Cena od: 4 699 Kč

Balíček, který Vám nabízíme je extra třída. Ubytování v luxusních pokojích se stravováním soft all inclusive. Neomezený vstup do hotelového wellness centra a poblíž světoznámých lázní Bükfürdo. Můžete také navštívit 18ti jamkové golfové hřiště. 

Hotel nabízí 207 prostorných dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů vybavených klimatizací, Wi-Fi připojením, satelitní televizí, rádiem, minibarem, trezorem, fénem, župany a ručníky. Hotelové wellness nabízí saunový svět, privátní spa, léčebné procedury, masáže, včetně služeb kadeřníka a manikůry. V hotelu je také k dispozici aerobní sál a konferenční prostory. 

Soft all inclusive formou bufetu, včetně neomezené konzumace minerální vody, džusu, kávy a čaje, k večeři také pivo Dreher a vybraná maďarská vína. Dále je možné využít wellness bar, odpolední ovoce a moučník v Laguna Restaurant, a Piano Bar. 

Bükfürdő je léčebné a relaxační centrum u západních hranic Maďarska. Lázeňský komplex s rozlehlým parkem tvoří 32 bazénů, léčivé lázně, koupaliště, zážitkové lázně, saunový svět, wellness centrum a kemp. Pro rodiče s dětmi komplex nabízí zážitkové a dětské bazény, skluzavky, hřiště a dětský koutek. Milovníci sportu si mohou užít aktivní odpočinek v plaveckém bazénu, na sportovním hřišti a mnoha dalších zábavných programech. 

TIP! Pokud jste v naší nabídce nenašli Vámi požadovaný termín,zvolte si vlastní!

Termín je možné zvolit telefonicky nebo při objednávce uvést do poznámky. Možnost zvolit libovolný počet nocí.

ubytování, soft all inclusive (začíná sladkým momentem a končí bufetovou snídaní), welcome drink, volná konzumace minerální vody, džusy, káva (z automatu), čaj během dne, bufetový oběd (2 polévky, 2 hlavní chody, salát, dezert) a obědový balíček pro zájemce o golf, sladké momenty (káva a dezert odpoledne), večeře formou švédských stolů (2 polévky, 5 hlavních chodů, předkrm, sýry, dezerty, salátový stůl), zdarma točené pivo a víno během večeře a v Piano baru každý den do 22:00., neomezený vstup do wellness na ploše 3500 m2 (venkovní bazén - omezený vstup v zimním období), 2 zdravotní bazény, whirpool, 20m plavecký bazén, dětský bazén, finská sauna, Bio sauna, infra sauna, solná jeskyně, bylinková místnost, turecké lázně, tepidárium a frigidárium - místnost se studenou vodou, fitness centrum, fitness a sportovní programy (cvičení, gymnastika, aerobic, aqua aerobic), internet, župan, fén, slevy na využívání golfového hřistě, parkování
pobytová taxa (1,65 EUR/osoba/noc), cestovní pojištění


Wellness a golfový resort leží v srdci západního maďarského termálního regionu, známého pro své horké prameny. Prostorné pokoje poskytují perfektní pohodlí doprovázené velkou terasou, moderní restaurací s nabídkou soft all inclusive, wellness centrem a osmnácti jamkovým golfovým hřištěm. 

Vybavení hotelu: hotel nabízí 207 prostorných dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů vybavených klimatizací, Wi-Fi připojením, satelitní televizí, rádiem, minibarem, trezorem, fénem, župany a ručníky. Hotelové wellness nabízí saunový svět, privátní spa, léčebné procedury, masáže, včetně služeb kadeřníka a manikůry. V hotelu je také k dispozici aerobní sál a konferenční prostory. 

Wellness: 3500 m2 Spa nabízí venkovní bazén, 2 bazény s termální vodou, whirpool, dvacetimetrový plavecký bazén, dětský bazén, finskou saunu, bio saunu, infra saunu, solnou jeskyni, bylinnou komoru, turecké lázně, tepidárium a frigidárium. 

Termální lázně Bük

Se svými 14 hektary a 32 bazény jsou tyto lázně jedněmi z největších a nejoblíbenějších v Evropě. Vstupenka není součástí zájezdu, ale jejich návštěva je jedinečným zážitkem.

Na rozloze 14 hektarů pokrytých stinnými stromy vás zvou ke koupeli kryté, polokryté a otevřené bazény. Léčivé bazény jsou naplněny vodou, která má teplotu 32-38 °C, bazény vhodné ke koupání a sport mají teplotu 26-28 °C a pro nejmenší návštěvníky jsou k dispozici dětské bazény, kde si mohou užívat vody za bezpečných podmínek. Bezplatný komplex vnějších skluzavek sestává ze čtyř drah, které vám nabízí nezapomenutelné zážitky. Skluzavka anakonda se dlouze kroutí, kamikaze se svým příkrým spádem je doporučen pro odvážnější návštěvníky, na rodinné skluzavce se může současně svézt i více osob, zatímco na jedinečné skluzavce – cibulce se přijíždí do vody točivým pohybem jako z odstředivky.
V zážitkovém bazénu je divoká řeka, bublinková lůžka a bublinkové koupele. Příjemnou relaxaci poskytují částečně kryté bazény sestávající ze čtyř bazénů, naplněných léčivou a pitnou vodou. Pro děti je zde brouzdaliště a krytý zážitkový komplex skluzavek.
Wellness procedury zahrnují masáže, jako je například medová masáž, masáž proti celulitidě, relaxační masáže, exotické masáže jako Ayurvédskou masáž, bambusovou masáž nebo masáž s lávovými kameny, vitalizační masáž a další. Dále solní kabinku, zvukovou terapii, zábaly těla nebo fitness program.
Ve Světě sauny naleznete tepidarium, parní lázně, infra- a finskou saunu, aromatickou saunu a venkovní finskou saunu. Odpočinek po pobytu v sauně zajistí saunový dvůr a kryté saunové odpočinkové prostory. Na závěr můžete využít vnitřní či venkovní ochlazovací bazén, jacuzzi nebo Kneippův bazén.
Stravování: soft all inclusive formou bufetu, včetně neomezené konzumace minerální vody, džusu, kávy a čaje, k večeři také pivo Dreher a vybraná maďarská vína. Dále je možné využít wellness bar, odpolední ovoce a moučník v Laguna Restaurant, a Piano Bar. 

TIP! Pokud jste v naší nabídce nenašli Vámi požadovaný termín,zvolte si vlastní!

Termín je možné zvolit telefonicky nebo při objednávce uvést do poznámky. Možnost zvolit libovolný počet nocí.

Bükfürdő je léčebné a relaxační centrum u západních hranic Maďarska. Lázeňský komplex s rozlehlým parkem tvoří 32 bazénů, léčivé lázně, koupaliště, zážitkové lázně, saunový svět, wellness centrum a kemp. Pro rodiče s dětmi komplex nabízí zážitkové a dětské bazény, skluzavky, hřiště a dětský koutek. Milovníci sportu si mohou užít aktivní odpočinek v plaveckém bazénu, na sportovním hřišti a mnoha dalších zábavných programech. 

Městečko Bük s lázeňskou čtvrtí Bükfürdő leží na severozápadě Maďarska v těsné blízkosti hranic s Rakouskem. Za návštěvu stojí okolí zámku Szapáry a římsko-katolického kostela sv. Klimenta ze 13. století. Světská památkově chráněná budova zámku stojí na místě bývalého opevněného dvora rodu Büky, kterou v roce 1696 přestavěli na barokní rezidenci. Interiéry nejsou přístupné pro  veřejnost.

Kromě procházek v samotném lázeňském městečku se vydejte na obhlídku tří okolních městeček - Šoproň, Koszeg a Sombathely.

Město Šoproň

Tady můžete navštívit řadu muzeí, prohlédnout si pozoruhodné interiéry historických domů, kostelů a klášterů.

Město Koszeg

Symbolem a dominantou města je jeho hrad, který hrál významnou roli při středověkých bojích s Osmany. Ve městě se nachází i jedno z nejmalebnějších náměstí v Maďarsku. Pokud rádi mlsáte, určitě se podívejte na expozici do Muzea marcipánu.

Město Sombathely 

V minulosti tudy procházela Jantarová stezka. Ale v dnešní architektuře města očekávejte spíše barokní památky - trojlodní katedrála Templom tér a františkánský kostel. Nedaleko města se dochovaly i zbytky antických památek. Za návštěvu stojí Kámonské arboretum, které je největší v celém Maďarsku. Nabízí asi 3000 druhů listnatých i jehličnatých stromů. Kvetou tady dokonce rododendrony.

Za sportem i hudbou

V okolí Büku si přijdete i na sportovní a kulturní vyžití. Ve městě je zbudované golfové hřiště s 18 jamkami. Časté jsou tady i hudební večery pod širým nebem s bohatým programem a množstvím vystupujících skupin a interpretů.

Vybraný termín: 27 .10. - 29. 10. 17 Vybrat jiný termín
Název
Cena od
 
Dvoulůžkový pokoj
4 699 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
4 999 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj se dvěma přistýlkami
5 199 Kč/osobu
Jednolůžkový pokoj
5 899 Kč/osobu