Danubius Hotel Gellért **** Budapešť, luxusní pobyt se vstupenkou do lázní

Termín:
Délka: 5 dnů (Středa - Neděle)
Doprava: Vlastní doprava
Typ stravy: snídaně
Typ zájezdu: Wellness
Cena od: 5 990 Kč

Impozantní Hotel Gellért postavený v secesním stylu se nachází na úpatí hory Gellért v Budapešti a je propojen s termálními lázněmi fungujícími již od roku 1918. Snoubí se zde tradice a dobové vybavení s komfortem spojeným s dnešní dobou. Přímo u budovy je linka metra, které poskytuje pohodlné spojení do centra města.

DŮLEŽITÉ: Možnost nástupu na pobyt je možný kterýkoli den i mimo předvolené termíny. Volbu jiného termínu sdělte do poznámky při rezervaci nebo poptejte na našem online chatu či na naší zákaznické lince, případně na emailové adrese.

SEZÓNA A v termínu: 1. 2. 2018 - 29. 3. 2018 : 2 noci: 3.590 Kč; 3 noci: 4.490 Kč; 4 noci: 5.990 Kč
SEZÓNA B v termínu:  30. 3. 2018 - 31. 10. 2018 : 2 noci: 4.290 Kč; 3 noci: 6.390 Kč; 4 noci: 8.390 Kč


Ceny jsou uvedeny za dospělou osobu při obsazení pokoje 2 dospělými osobami.  Děti do 11,99 let zdarma. Ostatní ceny pro děti uvedeny níže. Dětské ceny:

Snídaně formou bufetu, 1x volný vstup do slavných budapešťských lázní Gellért se kterými je hotel propojen , 50% sleva na další celodenní vstup do lázní, WiFi zdarma.
Místní poplatek 1,8 €/osoba od 18 let/noc, cestovní pojištění, parkování 3 eura/noc.

Dětské ceny:
V termínu: 1. 1. 2018 - 22. 12. 2018 - dítě:  12 a více let – 1.290 Kč / noc.
V případě obsazení  2 dospělých osob a 2 dětí (2 přistýlky) - příplatek za pokoj Superior :  690 Kč / noc.

Dětské ceny:
V termínu: 1. 1. 2018 - 22. 12. 2018 - dítě:  12 a více let – 1.290 Kč / noc.
V případě obsazení  2 dospělých osob a 2 dětí (2 přistýlky) - příplatek za pokoj Superior :  690 Kč / noc.

Impozantní Hotel Gellért postavený v secesním stylu se nachází na úpatí hory Gellért v Budapešti a je propojen s termálními lázněmi fungujícími již od roku 1918. Snoubí se zde tradice a dobové vybavení s komfortem spojeným s dnešní dobou. Přímo u budovy je linka metra, které poskytuje pohodlné spojení do centra města.

 

Hotel je mimo jiné výjimečný dobovým zařízením pokojů, jejichž atmosféra je doplněna výhledem na Dunaj, nebo na vrch Gellért. Zákazník si může vybrat z několika druhů pokojů, jak dvoulůžkových, tak apartmánů, v kategorii economy, standard a superior. K vybavení pokojů patří televizor, rádio a ve většině pokojů i minibar.

 

Součástí balíčku je strava formou polopenze, kterou si můžete vychutnat v hotelové restauraci Panorama, která již svým názvem odkazuje k nádhernému výhledu, jehož se vám zde dostane. Na jídelním lístku najdete nejznámější jídla maďarské gastronomie, nechybí ani řada dezertů a dalších oblíbených pochoutek. Nedělní brunch se zde stal již téměř společenskou událostí.

 

Vstup do termálních lázní Gellért mají hosté hotelu za zvýhodněnou cenu. Lázně se pyšní třemi venkovními a deseti krytými bazény, vířivkou, saunou, perličkovou a parní koupelí. Voda má teplotu 35–40 °C a obsahuje vápník, sodík, sírany a fluoridy, které jsou prospěšné především při chorobách pohybového ústrojí. Můžete si zde také dopřát léčebné procedury, masáže, kosmetiku a další služby.

Budova Parlamentu
Že je Westminsterský palác nejkrásnější parlamentní budovou v Evropě? Zajeďte si do Budapešti a přesvědčte se, že místní budova parlamentu se jí přinejmenším vyrovná. Patří mezi národní symboly Maďarska a svou polohou na nábřeží Dunaje dává tvář celé metropoli. V exteriéru i interiéru se prolíná několik zajímavých architektonických stylů.


Rybářská bašta
 Ten nejkrásnější výhled na Dunaj a Pešť si užijete z Rybářské bašty, neorománského památníku na Hradním vrchu v Budapešti. Na místě se dřív prodávaly ryby, památník tu vznikl v letech 1895 - 1902 a jde o dílo Frigyese Schuleka. Před baštou stojí socha sv. Štěpána, pokud jste v hlavním městě Maďarska, rozhodně si tento zážitek nenechte ujít.


Lázně Császár
 Navštivte jedny z nejstarších tureckých lázní v Maďarsku. Lázně Császár (také Veli Bej) jsou nově zrekonstruované, přesto si uchovaly původní atmosféru a léčivou termální vodu. Relaxujte v osmihranném bazénu, který je obklopen dalšími čtyřmi menšími bazény. Nechybí zde ani vířivky, nespočet saun, Kneippův chodník a další lázeňská lákadla. Vstup do lázní pro dospělého stojí cca 7 - 9 €, otevřeno je každý den od 6:00 do 12:00 hodin a od 15:00 do 21:00 hodin. Lázně jsou velmi doporučované pro klidnou atmosféru a příznivé ceny.

Kateřina H.

Výborné snídaně, příjemný personál a naprosté nadšení z umístění hotelu a především jejich úchvatných termálních bazénů. Všude bylo kousek do centra, krásný výhled. Vybavení sice starší, ale i to mělo své kouzlo. Určitě se tam vrátím. Pohodlné postele, a to jsem sakra vybíravá.

4.12.2017

Helena V.

V hotelu Gellert jsme byli již po několikáté a vždy jsme byli spokojeni. Taková snídaně jako v hotelu je v málokterém městě v Evropě. V hotelu je i termální koupel, měli jsme pokoj superrior s výhledem na Dunaj. Počasí bylo také dobré, měli jsme hezkou dovolenou.

27.5.2017

Anonymní

Kombinace úžasných termálních lázní a centra Budapešti bezchybná, pěšky podél Dunaje do Starého města je krásná procházka. Lázně jsou součástí hotelu, do bazénů je možné z pokoje jít v županu. Snídaně obrovské a pestré.

2.11.2016

Vybraný termín: 28 .2. - 4. 3. 18 (5 dnů) Vybrat jiný termín
Název
Cena od
 
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky
5 990 Kč/osobu