Park hotel Oasi**** s polopenzí

Hotel je ideálním ubytováním pro milovníky aktivní dovolené a zároveň pro ty, kteří hledají ubytování nedaleko centra a jezera. Celá oblast nabízí velké množství přírodních atraktivit, které jsou cílem rodinných výletů, jak pro pěší, tak pro cyklisty.


PARK hotel OASI**** stojí na klidném místě obklopený překrásnou udržovanou zahradou. Součástí hotelu je také dětské hřiště, vnější bazén (25 x 13 m) a solární terasa s lehátky.


Ubytování je nabízeno ve dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, topení, klimatizaci (červenec-srpen), fén, minibar, trezor, TV, telefon a balkon nebo terasu. Hotel disponuje také bezbariérovými pokoji.

K pobytu náleží stravování formou polopenze, které je poskytováno přímo v hotelové restauraci.
 

Dětské ceny:
V sezoně od 1.6.2018 - 8.10.2018:
- dítě 0 - 4,99 let - zdarma
- dítě 5 - 11,99 let - 60% z ceny pobytu dospělé osoby dle termínu a počtu nocí
- přistýlka 12 - 18 let - 80% z ceny pobytu dospělé osoby dle termínu a počtu nocí

Monte Baldo

Za úchvatným výhledem z hory Monte Baldo (1 700 m n. m.)  Vás vyveze jedna z nejlepších lanovek v Evropě. Její kabina v průběhu jízdy začne rotovat dokola, takže nezůstanete  ochuzení o žádnou část z dech beroucích panoramat. Nezapomeňte se ale řádně obléct, teploty na vrcholu jsou až o 10 °C nižší. Ať už na Monte Baldo vyjedete nebo cestu pojmete jako peší či cyklistický výlet, po jejím zdolání se vám naskytne ojedinělý výhled na jezero. Monte Baldo se mimo to vyznačuje významným přírodním a hlavně rostlinným bohatstvím, proto se stala cílem i mnoha badatelů a vědců.

Sirmione

Sirmione je pohádkové středověké město na jihu Lago di Garda. Poloha starého města je skutečně jedinečná, původně sem vedl pouze padací most. Město tak bylo dokonale chráněno proti útoku ze souše. Do městečka se vchází kolem hradu Scaligerů, který byl vystavěn roku 1250 a byl obrannou stavbou obklopenou vodním příkopem. Za hradem narazíte už jen na uzoučké středověké uličky plné obchůdků, restaurací a cukráren. Pohyb aut ve měste je značně omezen.

Hrad Arco

Hrad Arco je dominantou stejnojmenného městečka, který ční z horského masivu přímo nad městem. Je jedním z nejimpozantnějších hradů v okolí. Přístupová cesta je lemována krásnými olivovými háji a bezpočtem laviček se stoly, často s pitnou pramenitou vodou. Sám hradní komplex je vcelku rozsáhlý a přístupné jsou téměř všechny budovy. Návštěva vám zabere cca 2 hodiny, ale určitě za to stojí. Vrchol nabízí zajímavé výhledy do okolí řeky Sarca a na Lago di Garda. Navštívit můžete střílny, věže, ale třeba i hladomornu. Hrad je otevřen po celý rok a v létě slouží k pořádání koncertů a kulturních akcí.

Samotné jezero Lago di Garda a jeho okolí nabízí kromě uvedených typů na výlety mnoho dalšího jako třeba muzeum vína, muzeum olivového oleje, botanickou zahradu nebo zábavní park.

Načítám varianty