Limonaia Hotel & Residence*** s polopenzí

Hotel umístněný v klidné části na kraji malebného městečka Limone sul Garda u největšího italského jezera Lago di Garda. Zasazen do olivového háje s přírodním vodopádem a skalní kulisou doplněný o úchvatný výhled na samotné jezero. V hotelu nechybí společenská místnost, bar, restaurace, pizzerie, kavárna a pro hosty krytý bazén a venkovní bazén s lehátky a slunečníky. Hotel nezapomíná i na dětské hosty a je vybaven dětským bazénem a hřištěm. Hotel je od pláží a jezera vzdálen 800m a do centra města se dostanete po 20ti minutách příjemné procházky nebo autobusem přímo od hotelu.


Ubytováni budete v elegantně zařízených dvoulůžkových pokojíc s možností až dvou přistýlek. Nechybí vlastní sociální zařízení, fén, televize a trezor. Každý pokoj má balkón nebo terasu s výhledem na jezero.


Stravování probíhá formou polopenze (snídaně a večeře formou bufetu). Rodiny s dětmi mohou využít dětské židle (zdarma, na vyžádání). V restauraci hotelu si pochutnáte na italské i mezinárodní kuchyni.


Pokud by snad počasí zrovna nepřálo anebo hosté zatouží po relaxaci i v jiné formě, nechybí wellness centrum vybavené parní lázní, regenerační sprchou, Kneipp bazénkem, bio saunou, ledovým vodopádem, vyhřívanou lavicí, soláriem a fitness. Hosté je mohou využít za poplatek.
 

Dětské ceny:
V sezoně od 1.6.2018 - 8.10.2018:
- dítě 0 - 4,99 let - zdarma
- dítě 5 - 11,99 let - 60% z ceny pobytu dospělé osoby dle termínu a počtu nocí
- přistýlka 12 - 18 let - 80% z ceny pobytu dospělé osoby dle termínu a počtu nocí

Monte Baldo

Za úchvatným výhledem z hory Monte Baldo (1 700 m n. m.)  Vás vyveze jedna z nejlepších lanovek v Evropě. Její kabina v průběhu jízdy začne rotovat dokola, takže nezůstanete  ochuzení o žádnou část z dech beroucích panoramat. Nezapomeňte se ale řádně obléct, teploty na vrcholu jsou až o 10 °C nižší. Ať už na Monte Baldo vyjedete nebo cestu pojmete jako peší či cyklistický výlet, po jejím zdolání se vám naskytne ojedinělý výhled na jezero. Monte Baldo se mimo to vyznačuje významným přírodním a hlavně rostlinným bohatstvím, proto se stala cílem i mnoha badatelů a vědců.

Sirmione

Sirmione je pohádkové středověké město na jihu Lago di Garda. Poloha starého města je skutečně jedinečná, původně sem vedl pouze padací most. Město tak bylo dokonale chráněno proti útoku ze souše. Do městečka se vchází kolem hradu Scaligerů, který byl vystavěn roku 1250 a byl obrannou stavbou obklopenou vodním příkopem. Za hradem narazíte už jen na uzoučké středověké uličky plné obchůdků, restaurací a cukráren. Pohyb aut ve měste je značně omezen.

Hrad Arco:

Hrad Arco je dominantou stejnojmenného městečka, který ční z horského masivu přímo nad městem. Je jedním z nejimpozantnějších hradů v okolí. Přístupová cesta je lemována krásnými olivovými háji a bezpočtem laviček se stoly, často s pitnou pramenitou vodou. Sám hradní komplex je vcelku rozsáhlý a přístupné jsou téměř všechny budovy. Návštěva vám zabere cca 2 hodiny, ale určitě za to stojí. Vrchol nabízí zajímavé výhledy do okolí řeky Sarca a na Lago di Garda. Navštívit můžete střílny, věže, ale třeba i hladomornu. Hrad je otevřen po celý rok a v létě slouží k pořádání koncertů a kulturních akcí.

Samotné jezero Lago di Garda a jeho okolí nabízí kromě uvedených typů na výlety mnoho dalšího jako třeba muzeum vína, muzeum olivového oleje, botanickou zahradu nebo zábavní park.

Načítám varianty