Adventní čas v romantické Paříži

Termín:
Délka: 4 dny (Čtvrtek - Neděle)
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Beroun, Brno, Humpolec, Jihlava, Modřice, Plzeň, Praha, Rozvadov, Velké Meziříčí
Typ stravy: snídaně
Typ zájezdu: Adventní
Cena od: 2 899 Kč
1x ubytování v hotelu**, 1x snídaně, doprava autobusem, služby průvodce, vjezd do Paříže 8€ / os., zákonné pojištění CK proti úpadku
vstupy v rámci programu, 3 EUR pobytová taxa včetně parkovného

V rámci programu s průvodcem: Eiffelova věž: 3. patro výtahem 17 €, 2.patro výtahem 11 €, 2.patro pěšky 7€, plavba lodí po Seině 14,50 €.

V rámci individuální prohlídky je možné navštívit: Louvre 15 €, zdarma do 25 let vč., Vítězný oblouk 9,50 €, zdarma do 25 let vč., Tour Montparnasse 15 €, mládež 16-20 let 11,70 €, děti do 15 let 9,20 €, Musee Grevin: 24,50 €, studenti 21,50 €, děti do 14 let 17,50 €, mořské akvárium - 20,50 € dospělá osoba, 16 € mládež 13 - 17 let, 13 € děti 3 - 12 let. 

Modřice, Nádražní 674 (12:15), Brno, Janáčkovo divadlo (13:00), Jihlava, čerpací stanice OMV Pávov (14:15), Humpolec, Benzina Vystrkov (14:35), Praha, kruhový objezd u Kongresového centra tzv. Pankrácké náměstí (16:00), Beroun, čerpací stanice OMV (16:45), Plzeň, parkoviště u autobusového nádraží (17:30), Rozvadov, Svatá Kateřina (18:30). 

Svoz: Bratislava, ulica: Lamačská cesta - stanice PATRONKA - směr: centrum (10:00) - příplatek 10€ - 275 Kč - lze pouze v termínu: 7.12. - 10.12.2017!

Časy odjezdů jsou orientační. Přesný čas odjezdu a místo odjezdu bude upřesněno vždy 5 dní před odjezdem v pokynech na cestu. Děkujeme za pochopení!

V dopoledních hodinách odjezd z ČR.

S ranním rozbřeskem se ocitneme na kraji Paříže, kde začneme krátkou okružní jízdou kolem chrámu Notre Dame, muzea Louvre se známým obrazem Mony Lisy až k Invalidovně. Mezi řadou hrobek významných francouzských osobností se tady nachází i ta Napoleona Bonaparteho.

Nevynecháme i největší dominantu Francie - Eiffelovu věž. Bude možnost se nechat vyvést výtahem do jejího 3. patra, nebo se pěšky projít do 2. patra. Až se všichni pokocháme, zamíříme na komentovanou procházku podél nábřeží Seiny. Zájemci si mohou zakoupit plavbu na lodičce a sledovat tak památky zase z jiné perspektivy pohledu.

Společně dojdeme na třídu Chams Elyseés, která je zakončena Vítězným obloukem. Tady bude osobní volno, kdy můžete jen tak odpočívat na vánočních trzích, okukovat místní butiky a nakupovat vánoční dárky pro vaše blízké. 
Celodenní putování zakončíme chrámem Madeleine, náměstím Svobody a exkurzí v Muzeu parfémů Fragonard. Parfémy si tu můžete vyzkoušet a rovnou koupit za výrobní ceny. Pěkný voňavý dárek jistě ocení vaše něžné polovičky. V podvečerních hodinách se přesuneme na ubytování na okraji Paříže.

Po francouzské snídani v hotelu se autobusem přesuneme do čtvrti Montmartre, kde začneme procházkou poblíž kabaretu Moulin Rouge. Tato malebná čtvrť je proslavená filmem Amélie z Montmartru. Možná poznáte některá ze slavných míst - baziliku Sacre Coeur, náměstí Tertre nebo Bateu-Lavoir s ateliérem Pabla Piccasa.

Budete mít jedinečnou možnost poznat i pařížské podzemí, neboť se metrem přesuneme k Louvru. Využijte čas k prohlídce jeho rozsáhlých uměleckých sbírek. Po muzeu následuje další volno, kdy se projdeme kolem budovy Opery k významným boulevardům. I tady nakoupíte řadu vánočních dárků. Skočit můžete i do Muzea voskových figurín Museé Grévin s expozicí slavných osobností ze současnosti i z francouzských dějin. 

Pro zájemce je možnost si vychutnat večeři v typické francouzské restauraci (není v ceně zájezdu). Po večeři následuje okružní jízda večerní osvětlenou Paříží do čtvrti Montparnasse. Kdo se nebojí výšek, nechť vystoupá Tour Montparnasse s vyhlídkovou terasou ve výšce 210 metrů. Vyhlídka na noční Paříž s vánočním nasvícením a osvětlenou Eiffelovou věží bude nezapomenutelným zážitkem před odjezdem domů.

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Vybraný termín: 30 .11. - 3. 12. 17 (4 dny) Vybrat jiný termín
Název
Cena od
 
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji
3 489 Kč/osobu
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
2 899 Kč/osobu
Cena za osobu ve třílůžkovém pokoji
2 899 Kč/osobu