Hotel DIAMOND**** autobusem

Hotel Diamond**** má výhodnou polohu v centru letoviska Sunny Beach. Nachází se 800 metrů od písčité pláže a promenády plné obchůdků, restaurací a kaváren. Díky mnohým možnostem zábavy a vyžití je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i mladé páry.

Pětipatrový hotel čítá 284 dvoulůžkových pokojů a 14 apartmánů. All inclusive strava je zde formou bohatého bufetu. Na výběr je jak z tradiční, tak exotické kuchyně. Můžete se těšit na kuchařské show a tematické večeře.

Přímo u hotelu je velký bazén s dětskou sekcí a barem. Diamond Hotel také nabízí možnost odpočinku v lázeňském centru - množství wellness procedur a relaxačních programů.

7x ubytování v hotelu, stravování dle výběru (all inclusive), dopravu autobusem, služby delegáta, pobytová taxa, zákonné pojištění CK proti úpadku
cestovní pojištění (doporučujeme sjednat u naší CK - SLAVIA POJIŠŤOVNA, a.s. - 400 Kč - zahrnuje i pojištění storna zájezdu a limit pojistného plnění 5.000.000 Kč)

Odjezdy v ceně: Brno, ulice Rooseveltova - Janáčkovo divadlo (11:00); Modřice, ulice nádražní 674 (12:00); Břeclav, čerpací stanice SHELL - dálnice D2 (12:30); Bratislava, ulica: Lamačská cesta - stanice: PATRONKA (13:30).

Zpoplatněné odjezdy: Praha, kruhový objezd u Kongresového centra (8:00); Humpolec, čerpací stanice BENZINA Vystrkov (09:30); Jihlava, čerpací stanice OMV - Pávov (09:50); Velké Meziříčí, čerpací stanice SHELL - Mc Donald (10:10) - poplatek: 499 Kč / osoba.

Informace k cestě autobusem: Hlavní místem odjezdu jsou Modřice. Nemusíte se bát, že se jedná o náročnou cestu, vzdálenost je podobná jako např. do Neapole a naše cesta vede přes: Slovensko, Maďarsko a Srbsko. V současné době je celá cesta po dálnici a z Modčic trvá cca 20hod. Časy odjezdů jsou orientační a budou upřesněny 7 dní před odjezdem v pokynech na cestu. 

Hotel Diamond**** má výhodnou polohu v centru letoviska Sunny Beach. Nachází se 800 metrů od písčité pláže, kde je možné si za poplatek půjčit slunečník a lehátka. Díky mnohým možnostem zábavy a vyžití je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i mladé páry.

Pětipatrový hotel čítá 284 dvoulůžkových pokojů a 14 apartmánů. Každý pokoj je vybaven koupelnou, klimatizací, telefonem, televizí, minibarem, WiFi připojením k internetu, balkonem nebo terasou. U klasického dvoulůžkového pokoje je možné následující obsazení: 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 dítě. Pro větší rodiny je k dispozici rodinný pokoj (klasický dvoulůžkový pokoj s přistýlkami, ale prostornější) a obsazení je možné: 4 dospělí, 3 dospělí + 1 dítě, 2 dospělí + 2 děti.

All inclusive strava formou bohatého bufetu je doplněné o odpolední snack a zákusky, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje. Na výběr je jak z tradiční, tak exotické kuchyně. Můžete se těšit na kuchařské show a tematické večeře.

Přímo u hotelu je velký bazén s dětskou sekcí a barem. Využít zde můžete lehátka a slunečníky zdarma. Diamond Hotel také nabízí možnost odpočinku v lázeňském centru - množství wellness procedur a relaxačních programů.
Hotel je dále vybaven směnárnou, trezorem za poplatek, výtahy, lobby barem, kavárnou, minimarketem, kadeřnictvím a konferenčním sálem.

 

Bulharsko se nachází na jihovýchodě Evropy na Balkánském poloostrově. Velká část povrchu země je hornatá a jihozápad vyplňuje mohutný horský masiv s pohořími Rila, Pirin a Rodopy. Bulharsko v posledních letech získává na oblíbenosti mezi turisty. Pravděpodobnou příčinou stoupajícího zájmu jsou bezpečnost, kratší doba letu (ale do Bulharska se již dostanete pohodlně i autobusem), písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, nízké ceny a také výborná kuchyně. Bulharsko je laciné, ale veškeré služby jsou na podobné úrovni jako ty "západní". Navíc Černé moře zůstává teplým až do konce října! Největším letoviskem je Slunečné pobřeží (Sunny Beach). Leží přibližně 35km od Burgasu a necelých 5km od Nesebaru, starobylého města s netypickými dřevěnými domy, úzkými uličkami, pravoslavnými kostely s unikátním větrným mlýnem. Dalšími turisty oblíbenými letovisky jsou například Sozopol, Zlaté písky, Primorsko, Albena, Varna, Burgas, Kranevo a Balčík. 

Bulharsko skrývá hned několik tajemství, o kterých se příliš neví. Věděli jste například, že zakladatel Facebooku Mark Zuckenberg je původem Bulhar? Nebo fakt, že bulharské vojsko nikdy neprohrálo v žádné válce? Pokud obdivujete úžasné přírodní scenérie a rádi poznáváte krásná historická místa, je pro vás Bulharsko jasnou volbou! Nechybí ani vynikající bulharská kuchyně a pohostinnost místních. Bulharsko je místem, kde si vychutnáte dovolenou se vším všudy! Jen si dejte pozor na to, že když Bulhar vrtí hlavou na zápor, tak u nich to znamená souhlas. 

ČASOVÝ ROZDÍL: V Bulharsku je oproti našemu letnímu času posun +1 hodina, oproti středoevropskému (zimnímu) času +2 hodiny..

ELEKTRICKÉ NAPĚTÍ: Elektrické napětí je podle evropské normy 220 V. V některých starších hotelích mohou turisté narazit  na jiný typ zásuvek, ale adaptér je k dostání běžně v obchodě s domácími potřebami. Klienti na to budou dopředu upozorněni. 

CESTOVNÍ PAS A VÍZUM: V Bulharsku je uplatňován volný pohyb občanů EU. Do této destinace se cestuje na cestovní pas ČR, jehož platnost by měla pokrýt minimálně pobyt a cestu zpět do ČR. Je možné cestovat i na občanský průkaz ČR, který obsahuje strojově čitelnou zónu (tyto průkazy byly vydávány od druhé poloviny roku 2000).

CELNÍ A DEVIZOVÉ PŘEDPISY: Volný pohyb zboží v rámci EU platí i pro tuto destinaci. Vyjímkou je zboží podléhající spotřební dani, které je možné převážet v rámci EU v limitovaném množství pro osobní potřebu. Byly stanoveny limity 800 ks cigaret, 400 ks krátkých doutníků, 200 ks doutníků, 1 kg tabáku, 10 l tvrdého alkoholu, 20 l produktů se středním obsahem alkoholu, 90 l vína, z toho max. 60 l vína šumivého, a 110 l piva. 

ORIENTAČNÍ CENOVÉ RELACE: Ceny jsou v této destinaci podobné cenám v České republice, většinou i nižší. Pouze v turisticky vyhledávaných oblastech v letní sezóně mohou být ceny vyšší. 1 bulharský lev (BGN) si můžete přepočítat přibližně 13 českými korunami. 

Lehátka a slunečníky ( 2 lehátka + slunečník) 16 BGN / SET
Voda 2l 1,50 BGN
Pizza 1/4 2,50 BGN
Jednoduché menu 5 - 6 BGN 
Káva 2 BGN
Coca-cola 2l 2,50 BGN
Salát 4 - 7 BGN
Sendvič/Subway 4 BGN / 7 - 10 BGN
Gyros 4 BGN
Pokrm z ryby (v taverně či restauraci) 5 - 25 BGN
Víno v restauraci (0,75l) 15 - 25 BGN
Pivo v restauraci 2 - 4 BGN
Ouzo v restauraci 3 BGN
Pivo v obchodě 0,80 BGN
Ouzo v obchodě (láhev) 0,5 - 7 BGN
Zmrzlina 0,5 - 3 BGN
Opalovací krém 10 BGN
Dětské pleny (40ks) 30 - 40 BGN
Chléb 1,50 BGN
Sluneční brýle 10 BGN
Pohled 0,5 - 1 BGN

Veronika M.:
„Dovolená v tomto hotelu byla velmi dobrá. Uklízečky kmitaly každý den, měnily ručníky a rovnaly vše, co se dalo. Voda v bazénu byla sice už studená, ale na co chodit do bazénu, když kus od hotelu je nádherná pláž a moře. Personál hotelu byl milý, neměli jsme problém s nikým. Najdete tu i směnárnou. Jinak doporučuji výlet do Nesebaru na vlastní pěst místní MHD, stojí to 1,30 leva a stojí to za to.“                                     

         30.9. 2017

Jindřich K.:
„Super dovolená kousek od moře. Pokoje čisté každý den úklid. Jídlo dobré, i když pořád na stejný způsob. Ale dá se vybrat.“     

11.8.2017

Slávek D.:
„Podle mě hotel pěkný a nabídka jídel slušná. Samozřejmě pokud někdo snídá tři talíře každé ráno, může mu po pár dnech připadat nabídka omezená. Za mě vše chutnalo, nápoje neředěné, pivo chutnalo jako pivo, vodka jako vodka. Kafe taky dobrý.“ 

23.7. 2017

 

Vybraný termín: 8 .6. - 17. 6. 18 (10 dnů) Vybrat jiný termín
Název
Cena od
 
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji s možností 2 přistýlek
10 199 Kč/osobu
Termín:
Délka: 10 dnů (Pátek - Neděle)
Doprava: Autobus
Odjezdová místa: Bratislava , Brno, Břeclav, Humpolec, Jihlava, Modřice, Praha, Velké Meziříčí
Typ stravy: all inclusive
Typ zájezdu: Pobytový, u moře
Původní cena: 10 999 Kč
Cena od: 10 199 Kč FIRST MINUTE SLEVA